Nr. crt. | Nume şi prenume | Şcoala de provenienţă | Profesor coordonator | Punctaj | Premiu |
---|
1. | Tudor Andrei Cosmin | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | 75.00 | Premiul I |
2. | Mincu Mihai Daniel | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | 70.00 | Premiul II |
3. | Stanciu Iulia | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Ionescu Mihaela | 62.00 | Premiul III |
4. | Vermant Sebastien | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Pană Tatiana | 59.00 | Mențiune |
5. | Bădulescu Andrei Catalin | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | 55.00 | Mențiune |
6. | Mos Maria | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Stegaroiu Malina | 50.00 | Mențiune |
7. | Bădulescu Vlad Alexandru | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | 45.00 | Mențiune |
8. | Bala Alexandru | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Pană Tatiana | 45.00 | Mențiune |
9. | Ilie Rares Stefan | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | 42.00 | Mențiune |
10. | Maer Sonia Maria | Colegiul Național „Al. Ioan Cuza”, Ploiești | Mihalache Daniela | 36.00 | Mențiune |
11. | Ene Marius | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Garbovean Nicolae | 35.00 | Mențiune |
12. | Ghitun Alexandru | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | 35.00 | Mențiune |
13. | Petre Nicolae Cristian | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Militaru Corina | 35.00 | Mențiune |
14. | Sandu Ana Maria | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | 35.00 | Mențiune |
15. | Gheorghe Raluca | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Ionescu Mihaela | 32.00 | Mențiune |
16. | Ionescu Ariana | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Pană Tatiana | 30.00 | Mențiune |
17. | Ștefănescu Ioan Mihnea | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | 30.00 | Mențiune |
18. | Stoean Ramona | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Nedelcu Ioana | 30.00 | Mențiune |
19. | Dumitrescu Ana Maria | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | 27.00 | Mențiune |
20. | Vasile Daria | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Lazăr Ilarie | 26.00 | Mențiune |
21. | Bică Mihail Daniel | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | | 25.00 | Mențiune |
22. | Grigore Viorel | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Daniela Badea | 25.00 | Mențiune |
23. | Ion Ionuț Andrei | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Merode Ligia | 25.00 | Mențiune |
24. | Manta Ștefan Costin | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Militaru Corina | 25.00 | Mențiune |
25. | Nicolae Andreea | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Avram Maria | 25.00 | Mențiune |
26. | Stan Claudiu | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Nedelcu Ioana | 25.00 | Mențiune |
27. | Stan Maria | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Militaru Corina | 25.00 | Mențiune |
28. | Tomoșoiu Virgil | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Lazăr Ilarie | 25.00 | Mențiune |
29. | Alecu Felicia Andreea | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | Moise Maria Mădălina | 20.00 | |
30. | Câinaru Maria Alexandra | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | 20.00 | |
31. | Ciripoiu Horia | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Lazăr Ilarie | 20.00 | |
32. | Dolea Sergiu | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Daniela Badea | 20.00 | |
33. | Draghici Ana Maria | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Garbovean Nicolae | 20.00 | |
34. | Drăghici Dănuț | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Avram Maria | 20.00 | |
35. | Marin Elena | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Daniela Badea | 20.00 | |
36. | Nicolae Diana Mihaela | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Garbovean Nicolae | 20.00 | |
37. | Dumitru Alexandra Emilia | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | 17.00 | |
38. | Pălii Diana | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Daniela Badea | 16.00 | |
39. | Marinescu Andreea | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Militaru Corina | 15.00 | |
40. | Stanica Bogdan | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Nedelcu Ioana | 15.00 | |
41. | Alexandru Paul Octavian | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Iancu Valentina | 0.00 | |
42. | Bălan Bianca Elena | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Ion Dumitrache | 0.00 | |
43. | Constantin Mădălina | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Ion Dumitrache | 0.00 | |
44. | Craciun Cristian George | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | 0.00 | |
45. | Dinica Razvan | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Stegaroiu Malina | 0.00 | |
46. | Dragulin David | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Stegaroiu Malina | 0.00 | |
47. | Dragusoiu Miruna | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Stegaroiu Malina | 0.00 | |
48. | Dumitrescu Irina | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Ion Dumitrache | 0.00 | |
49. | Dumitru Maria Laura | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Garbovean Nicolae | 0.00 | |
50. | Filotti Teodora Maria | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Garbovean Nicolae | 0.00 | |
51. | Iamandeiu Andrei Sebastian | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Garbovean Nicolae | 0.00 | |
52. | Iordache Radu | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Militaru Corina | 0.00 | |
53. | Matei Alexandru | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Stegaroiu Malina | 0.00 | |
54. | Nedelcu Bianca | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Iancu Valentina | 0.00 | |
55. | Negoiță Cătălina | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Lazăr Ilarie | 0.00 | |
56. | Savu Cristian | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Ionescu Mihaela | 0.00 | |
57. | Simion Andreea | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Ion Dumitrache | 0.00 | |