Nr. crt. | Nume şi prenume | Şcoala de provenienţă | Profesor coordonator | Punctaj | Premiu |
---|
1. | Ghita Alexandru | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Taga Gabriel | 80.00 | Premiul I |
2. | Toma Livia | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Cioponea Bogdan | 80.00 | Premiul I |
3. | Voicu Mihai | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Taga Gabriel | 80.00 | Premiul I |
4. | Enescu Deny Mălina | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | 76.00 | Premiul II |
5. | Mihăilă Vlad Valentin | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Merode Ligia | 76.00 | Premiul II |
6. | Nicolae Andreea | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | 76.00 | Premiul II |
7. | Țărnilă Dalia Andreea | Școala Gimnazială „Grigore Moisil”, Ploiești | | 76.00 | Premiul II |
8. | Barbu Bianca | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Taga Gabriel | 75.00 | Premiul III |
9. | Ionita Vlad | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Taga Gabriel | 73.00 | Mențiune |
10. | Tudor Alexia | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Militaru Claudiu | 71.00 | Mențiune |
11. | Ionita Adrian | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Crăciun Ioana | 70.00 | Mențiune |
12. | Hrițcu Dragoș | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Militaru Claudiu | 69.00 | Mențiune |
13. | Bencea Silviu | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | 65.00 | Mențiune |
14. | Oancea Roxana | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Cioponea Bogdan | 65.00 | Mențiune |
15. | Bumbacea Nicoleta | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Cioponea Bogdan | 62.00 | Mențiune |
16. | Ion Alexia | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | Moise Maria Mădălina | 61.00 | Mențiune |
17. | Costache Andrei | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Crăciun Ioana | 60.00 | Mențiune |
18. | Munteanu Ioana | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Militaru Claudiu | 59.00 | Mențiune |
19. | Gheorghe Ciprian | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Nicolescu Mădălina | 58.00 | Mențiune |
20. | Ivan Olivia Maria | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Ionescu Mihaela / Preda Viorica | 58.00 | Mențiune |
21. | Varlan Ingrid | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Ionescu Mihaela / Preda Viorica | 58.00 | Mențiune |
22. | Oseacă Ioana | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | 57.00 | Mențiune |
23. | Nicolae Miruna | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Iancu Valentina | 56.00 | Mențiune |
24. | Ulian Sașa | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Militaru Claudiu | 56.00 | Mențiune |
25. | Ion Luiza | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Georgescu Roxana | 55.00 | Mențiune |
26. | Istrate Iuliana | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | Moise Maria Mădălina | 55.00 | Mențiune |
27. | Manolache Vlad Mihai | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | 53.00 | Mențiune |
28. | Marton Alexandru Cristian | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Avram Maria | 52.00 | Mențiune |
29. | Negulescu Daniel | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Pană Tatiana | 52.00 | Mențiune |
30. | Paizan Bianca | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Nedelcu Ioana | 52.00 | Mențiune |
31. | Lopataru Teodor Iulian | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Ghidu Alexandra | 51.00 | Mențiune |
32. | Riciu Bianca Alexandra | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Ionescu Mihaela / Preda Viorica | 51.00 | Mențiune |
33. | Aldea Maria | Școala Gimnazială „Nestor Urechia”, Bușteni | Bumbăcea Gheorghiță | 50.00 | Mențiune |
34. | Vasile Nicolas | Școala Gimnazială „Profesor Nicolae Simache”, Ploiești | Oțelea Adela Corina | 50.00 | Mențiune |
35. | Dragomir Diana | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | 49.00 | Mențiune |
36. | Ionescu Ilinca | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Cioponea Bogdan | 48.00 | Mențiune |
37. | Măntoiu Adrian | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Georgescu Roxana | 48.00 | Mențiune |
38. | Rădulescu Andreea | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | Moise Maria Mădălina | 48.00 | Mențiune |
39. | Zincă Irina | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | 47.00 | Mențiune |
40. | Delescu Adrian | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Georgescu Roxana | 46.00 | Mențiune |
41. | Lazăr Eduard | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | 46.00 | Mențiune |
42. | Mitrea Matei Ștefan | Școala Gimnazială „Profesor Nicolae Simache”, Ploiești | Oțelea Adela Corina | 46.00 | Mențiune |
43. | Predescu Călin | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | 46.00 | Mențiune |
44. | Bărbieru Raluca | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | 45.00 | Mențiune |
45. | Costache Corina | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | 45.00 | Mențiune |
46. | Ionescu Alexandru | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | 45.00 | Mențiune |
47. | Popovici Alexandru | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Crăciun Gheorghe | 45.00 | Mențiune |
48. | Costea Andrei | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Ionescu Mihaela / Preda Viorica | 44.00 | Mențiune |
49. | Dincă Gabriel Cosmin Eduard | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Merode Ligia | 44.00 | Mențiune |
50. | Mihalache Denis Georgel | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Merode Ligia | 44.00 | Mențiune |
51. | Neagu Larisa | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Costea Alexandrina | 44.00 | Mențiune |
52. | Felea Ioan - Ștefan | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Gârbovean Nicolae | 43.00 | Mențiune |
53. | Dodiţă Sebastian | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | 42.00 | |
54. | Ghelmez Teodora | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | 42.00 | |
55. | Jungheatu Alexandru | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | 42.00 | |
56. | Nică Răzvan Mihai | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Crăciun Gheorghe | 41.00 | |
57. | Opreanu Mihail | Școala Gimnazială „Nestor Urechia”, Bușteni | Bumbăcea Gheorghiță | 41.00 | |
58. | Bairamovici Monica | Școala Gimnazială „Nestor Urechia”, Bușteni | Bumbăcea Gheorghiță | 40.00 | |
59. | Andrei Alberto | Școala Gimnazială „Nestor Urechia”, Bușteni | Bumbăcea Gheorghiță | 39.00 | |
60. | Fieraru Vlăduț | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | Moise Maria Mădălina | 39.00 | |
61. | Rus Eduard | Școala Gimnazială „Nestor Urechia”, Bușteni | Bumbăcea Gheorghiță | 39.00 | |
62. | Bunea Denisa Cristiana | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | 38.00 | |
63. | Cristovescu Sorina | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Ionescu Mihaela / Preda Viorica | 37.00 | |
64. | Mihalache Crina Alexandra | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Merode Ligia | 37.00 | |
65. | Barbu Cosmin | Școala Gimnazială „Anton Pann”, Ploiești | Coțac Leonard | 36.00 | |
66. | Blănaru Ştefan | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Nicolescu Mădălina | 36.00 | |
67. | Dinu Cristiana | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | Moise Maria Mădălina | 36.00 | |
68. | Butnariu Robert | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Nedelcu Ioana | 35.00 | |
69. | Ene Adriana | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | Moise Maria Mădălina | 35.00 | |
70. | Nae Marina | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Costea Alexandrina | 35.00 | |
71. | Tanasoiu Andrei | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Costea Alexandrina | 35.00 | |
72. | Iancu Andreea | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Ion Dumitrache | 33.00 | |
73. | Croitoru Alexandra | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Costea Alexandrina | 30.00 | |
74. | Hişil Yusuf Bilal | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Ionescu Mihaela / Preda Viorica | 30.00 | |
75. | Lazăr Roxana | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Ion Dumitrache | 30.00 | |
76. | Teleanu Alexandru Gabriela | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | 29.00 | |
77. | Dima Andrei Tiberiu | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Avram Maria | 27.00 | |
78. | Ariciu Beatrice | Școala Gimnazială „Anton Pann”, Ploiești | Coțac Leonard | 25.00 | |
79. | Stroie Ştefan | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Crăciun Gheorghe | 25.00 | |
80. | Şuţ Nectaria | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Crăciun Gheorghe | 25.00 | |
81. | Georgescu Oana | Școala Gimnazială „Anton Pann”, Ploiești | Coțac Leonard | 24.00 | |
82. | Neagu Andrei | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | 24.00 | |
83. | Stuparu Daria | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Crăciun Gheorghe | 22.00 | |
84. | Lalu Daniela | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Crăciun Gheorghe | 16.00 | |
85. | Vidan Tiberiu | Școala Gimnazială „Anton Pann”, Ploiești | Coțac Leonard | 15.00 | |
86. | Alexandru Cristian | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Costea Alexandrina | 0.00 | |
87. | Alexandru Valentina Ana Maria | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | 0.00 | |
88. | Bratu Daria | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Cioponea Bogdan | 0.00 | |
89. | Bucur Alexa | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Cioponea Bogdan | 0.00 | |
90. | Cozlosche Olga | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | 0.00 | |
91. | Draghici Mihnea | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | 0.00 | |
92. | Dumitrașcu Andrei | Școala Gimnazială „Andrei Mureșanu”, Ploiești | Diaconu Corina | 0.00 | |
93. | Ene Sergiu | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Iancu Valentina | 0.00 | |
94. | EneAlin | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Costea Alexandrina | 0.00 | |
95. | Filcescu Ioana | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Crăciun Gheorghe | 0.00 | |
96. | Florea Alexandra | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Georgescu Roxana | 0.00 | |
97. | Ghinsberg Carina | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Georgescu Roxana | 0.00 | |
98. | Grigore Bogdan | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Taga Gabriel | 0.00 | |
99. | Iacob Teodora | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Crăciun Gheorghe | 0.00 | |
100. | Ionita Madalina | Școala Gimnazială „Anton Pann”, Ploiești | Coțac Leonard | 0.00 | |
101. | Manea Tiberiu | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Nicolescu Mădălina | 0.00 | |
102. | Militaru Andreea | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | Moise Maria Mădălina | 0.00 | |
103. | Nae Ariana | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | 0.00 | |
104. | Olteanu Simona | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Georgescu Roxana | 0.00 | |
105. | Pantazi Miruna | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | 0.00 | |
106. | Petre Amalia | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Georgescu Roxana | 0.00 | |
107. | Petre Olivia | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | 0.00 | |
108. | Popa Răzvan | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | 0.00 | |
109. | Şelţer Andrei | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | 0.00 | |
110. | Stefănescu Vlad | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | 0.00 | |
111. | Stoica Angela Stefania | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | 0.00 | |
112. | Tache Elena | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Crăciun Gheorghe | 0.00 | |
113. | Terecoasă Alexandra | Școala Gimnazială „Nestor Urechia”, Bușteni | Bumbăcea Gheorghiță | 0.00 | |
114. | Tudorache Gabriel | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | 0.00 | |