Nume şi prenume | Şcoala de provenienţă | Profesor coordonator | Sala |
---|
Alexandrescu Diana | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Militaru Corina | Sala 12 - Et. 2 |
Alexandru Daniela | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Ion Dumitrache | Sala 12 - Et. 2 |
Andrei Răzvan | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Georgescu Roxana | Sala 12 - Et. 2 |
Anechitei Andrei | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Militaru Corina | Sala 12 - Et. 2 |
Baba Cristina | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Ion Dumitrache | Sala 12 - Et. 2 |
Bălăceanu Valentin | Școala Gimnazială „Profesor Nicolae Simache”, Ploiești | Oțelea Adela Corina | Sala 12 - Et. 2 |
Banu Matei | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Taga Gabriel | Sala 12 - Et. 2 |
Banuta Ionut | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Nedelcu Ioana | Sala 12 - Et. 2 |
Barbu Ruxandra | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Militaru Corina | Sala 12 - Et. 2 |
Benkö Daniel | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Militaru Corina | Sala 12 - Et. 2 |
Bertalan Victor | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Lazăr Ilarie | Sala 12 - Et. 2 |
Bica Mihai | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | Bilciurescu Ion | Sala 12 - Et. 2 |
Carmici Alexandru Andrei | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Ghidu Alexandra | Sala 12 - Et. 2 |
Chiriac Mircea | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Nedelcu Ioana | Sala 12 - Et. 2 |
Chiricu Ana-Bianca | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Lazăr Ilarie | Sala 12 - Et. 2 |
Constantin Elena | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Nedelcu Ioana | Sala 12 - Et. 2 |
Dinu Cătălin | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Georgescu Roxana | Sala 13 - Et. 2 |
Dinu George | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Nedelcu Ioana | Sala 13 - Et. 2 |
Dinu Teodora | Școala Gimnazială „Profesor Nicolae Simache”, Ploiești | Oțelea Adela Corina | Sala 13 - Et. 2 |
Dobos Emauel Vladut | Colegiul Național „Al. Ioan Cuza”, Ploiești | Isofache Catalina | Sala 13 - Et. 2 |
Dobre Ana – Maria | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Lazăr Ilarie | Sala 13 - Et. 2 |
Dobre Mara | Liceul Tehnologic „Gh. Gr. Cantacuzino”, Băicoi | Mândrican Marius | Sala 13 - Et. 2 |
Dorobantu Maria | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Nedelcu Ioana | Sala 13 - Et. 2 |
Găitănaru Iulia | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Ion Dumitrache | Sala 13 - Et. 2 |
Garoseanu Diana | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Lazăr Ilarie | Sala 13 - Et. 2 |
Guta Octavian | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Garbovean Nicolae | Sala 13 - Et. 2 |
Huțuțuc Robert | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Costea Alexandrina | - |
Ilie Alin Mihai | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Militaru Corina | - |
Isofache Lavinia | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Crăciun Ioana | Sala 13 - Et. 2 |
Ivan Alexandra | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Lazăr Ilarie | Sala 13 - Et. 2 |
Konnerth Anda | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Crăciun Ioana | Sala 13 - Et. 2 |
Mihalcea Gabriel | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Militaru Corina | Sala 13 - Et. 2 |
Moise Bianca | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Georgescu Roxana | Sala 13 - Et. 2 |
Moise Natalia | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Lazăr Ilarie | Sala 14 - Et. 2 |
Nastasia Vlad | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Lazăr Ilarie | Sala 14 - Et. 2 |
Neagu Sorin | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Ion Dumitrache | Sala 14 - Et. 2 |
Niculescu Teodora Elena | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Ionescu Mihaela | - |
Olteanu Catalina | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Taga Gabriel | Sala 14 - Et. 2 |
Patilea Mihai | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Garbovean Nicolae | Sala 14 - Et. 2 |
Petrescu Cosmin | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Lazăr Ilarie | Sala 14 - Et. 2 |
Pirvutoiu Gabriel | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Garbovean Nicolae | Sala 14 - Et. 2 |
Poinărița Diana | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Militaru Corina | Sala 14 - Et. 2 |
Popescu Ciprian | Școala Gimnazială „Profesor Nicolae Simache”, Ploiești | Oțelea Adela Corina | Sala 14 - Et. 2 |
Popescu Otilia | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Taga Gabriel | Sala 14 - Et. 2 |
Prună Alexandra | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Crăciun Ioana | Sala 14 - Et. 2 |
Radu Andrei Stefan | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Ghidu Alexandra | Sala 14 - Et. 2 |
Roman Cristiana | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Lazăr Ilarie | Sala 14 - Et. 2 |
Sandu Anastasia | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | Bilciurescu Ion | Sala 14 - Et. 2 |
Stan Florina | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | Bilciurescu Ion | Sala 14 - Et. 2 |
Stan Lucian Mihai | Colegiul Național „Al. Ioan Cuza”, Ploiești | Isofache Catalina | Sala 15 - Et. 2 |
Stan Răzvan | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Georgescu Roxana | Sala 15 - Et. 2 |
Ștefănescu Virgil | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Avram Maria | Sala 15 - Et. 2 |
Stoica Eduard | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Taga Gabriel | Sala 15 - Et. 2 |
Șupială Maria | Școala Gimnazială „Cezar Petrescu”, Bușteni | Marinescu Gabriela | Sala 15 - Et. 2 |
Țacă Vlad | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Lazăr Ilarie | Sala 15 - Et. 2 |
Țapu Orlando | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Militaru Corina | Sala 15 - Et. 2 |
Toderașcu Flavia | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Lazăr Ilarie | Sala 15 - Et. 2 |
Toma Ștefan | Școala Gimnazială „Profesor Nicolae Simache”, Ploiești | Oțelea Adela Corina | Sala 15 - Et. 2 |
Topliceanu Alexandra | Școala Gimnazială „Cezar Petrescu”, Bușteni | Marinescu Gabriela | Sala 15 - Et. 2 |
Toti Mihai | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Lazăr Ilarie | Sala 15 - Et. 2 |
Tudor Florin | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Costea Alexandrina | Sala 15 - Et. 2 |
Tudoran Laura | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Taga Gabriel | Sala 15 - Et. 2 |
Tudose Andrei | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Avram Maria | Sala 15 - Et. 2 |
Voicilă Gabriela | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Costea Alexandrina | Sala 15 - Et. 2 |