Nume şi prenume | Şcoala de provenienţă | Profesor coordonator | Sala |
---|
Alecu Felicia Andreea | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | Moise Maria Mădălina | Sala 9 - Et. 2 |
Alexandru Paul Octavian | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Iancu Valentina | Sala 9 - Et. 2 |
Bădulescu Andrei Catalin | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | Sala 9 - Et. 2 |
Bădulescu Vlad Alexandru | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | Sala 9 - Et. 2 |
Bala Alexandru | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Pană Tatiana | Sala 9 - Et. 2 |
Bălan Bianca Elena | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Ion Dumitrache | Sala 9 - Et. 2 |
Bică Mihail Daniel | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | | - |
Câinaru Maria Alexandra | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | Sala 9 - Et. 2 |
Ciripoiu Horia | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Lazăr Ilarie | Sala 9 - Et. 2 |
Constantin Mădălina | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Ion Dumitrache | Sala 9 - Et. 2 |
Craciun Cristian George | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | Sala 9 - Et. 2 |
Dinica Razvan | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Stegaroiu Malina | Sala 9 - Et. 2 |
Dolea Sergiu | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Daniela Badea | Sala 9 - Et. 2 |
Draghici Ana Maria | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Garbovean Nicolae | Sala 9 - Et. 2 |
Drăghici Dănuț | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Avram Maria | Sala 11 - Et. 2 |
Dragulin David | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Stegaroiu Malina | Sala 11 - Et. 2 |
Dragusoiu Miruna | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Stegaroiu Malina | Sala 11 - Et. 2 |
Dumitrescu Ana Maria | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | Sala 11 - Et. 2 |
Dumitrescu Irina | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Ion Dumitrache | Sala 11 - Et. 2 |
Dumitru Alexandra Emilia | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | Sala 11 - Et. 2 |
Dumitru Maria Laura | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Garbovean Nicolae | Sala 11 - Et. 2 |
Ene Marius | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Garbovean Nicolae | Sala 11 - Et. 2 |
Filotti Teodora Maria | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Garbovean Nicolae | Sala 11 - Et. 2 |
Gheorghe Raluca | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Ionescu Mihaela | Sala 11 - Et. 2 |
Ghitun Alexandru | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | Sala 11 - Et. 2 |
Grigore Viorel | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Daniela Badea | Sala 11 - Et. 2 |
Iamandeiu Andrei Sebastian | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Garbovean Nicolae | Sala 11 - Et. 2 |
Ilie Rares Stefan | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | Sala 11 - Et. 2 |
Ion Ionuț Andrei | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Merode Ligia | Sala 12 - Et. 2 |
Ionescu Ariana | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Pană Tatiana | Sala 12 - Et. 2 |
Iordache Radu | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Militaru Corina | Sala 12 - Et. 2 |
Maer Sonia Maria | Colegiul Național „Al. Ioan Cuza”, Ploiești | Mihalache Daniela | Sala 12 - Et. 2 |
Manta Ștefan Costin | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Militaru Corina | Sala 12 - Et. 2 |
Marin Elena | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Daniela Badea | Sala 12 - Et. 2 |
Marinescu Andreea | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Militaru Corina | Sala 12 - Et. 2 |
Matei Alexandru | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Stegaroiu Malina | Sala 12 - Et. 2 |
Mincu Mihai Daniel | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | Sala 12 - Et. 2 |
Mos Maria | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Stegaroiu Malina | Sala 12 - Et. 2 |
Nedelcu Bianca | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Iancu Valentina | Sala 12 - Et. 2 |
Negoiță Cătălina | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Lazăr Ilarie | Sala 12 - Et. 2 |
Nicolae Diana Mihaela | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Garbovean Nicolae | Sala 13 - Et. 2 |
Nicolae Andreea | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Avram Maria | Sala 13 - Et. 2 |
Pălii Diana | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Daniela Badea | Sala 13 - Et. 2 |
Petre Nicolae Cristian | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Militaru Corina | Sala 13 - Et. 2 |
Sandu Ana Maria | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | Sala 13 - Et. 2 |
Savu Cristian | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Ionescu Mihaela | Sala 13 - Et. 2 |
Simion Andreea | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Ion Dumitrache | Sala 13 - Et. 2 |
Stan Claudiu | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Nedelcu Ioana | Sala 13 - Et. 2 |
Stan Maria | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Militaru Corina | Sala 13 - Et. 2 |
Stanciu Iulia | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Ionescu Mihaela | Sala 13 - Et. 2 |
Stanica Bogdan | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Nedelcu Ioana | Sala 13 - Et. 2 |
Ștefănescu Ioan Mihnea | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | - |
Stoean Ramona | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Nedelcu Ioana | Sala 13 - Et. 2 |
Tomoșoiu Virgil | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Lazăr Ilarie | - |
Tudor Andrei Cosmin | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Preda Viorica | - |
Vasile Daria | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Lazăr Ilarie | Sala 13 - Et. 2 |
Vermant Sebastien | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Pană Tatiana | Sala 13 - Et. 2 |