Nume şi prenume | Şcoala de provenienţă | Profesor coordonator | Sala |
---|
Aldea Maria | Școala Gimnazială „Nestor Urechia”, Bușteni | Bumbăcea Gheorghiță | Sala 4 - P |
Alexandru Cristian | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Costea Alexandrina | Sala 4 - P |
Alexandru Valentina Ana Maria | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | Sala 4 - P |
Andrei Alberto | Școala Gimnazială „Nestor Urechia”, Bușteni | Bumbăcea Gheorghiță | Sala 4 - P |
Ariciu Beatrice | Școala Gimnazială „Anton Pann”, Ploiești | Coțac Leonard | Sala 4 - P |
Bairamovici Monica | Școala Gimnazială „Nestor Urechia”, Bușteni | Bumbăcea Gheorghiță | Sala 4 - P |
Bărbieru Raluca | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | Sala 4 - P |
Barbu Bianca | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Taga Gabriel | Sala 4 - P |
Barbu Cosmin | Școala Gimnazială „Anton Pann”, Ploiești | Coțac Leonard | Sala 4 - P |
Bencea Silviu | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | Sala 4 - P |
Blănaru Ştefan | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Nicolescu Mădălina | Sala 4 - P |
Bratu Daria | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Cioponea Bogdan | Sala 4 - P |
Bucur Alexa | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Cioponea Bogdan | Sala 4 - P |
Bumbacea Nicoleta | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Cioponea Bogdan | Sala 4 - P |
Bunea Denisa Cristiana | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | - |
Butnariu Robert | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Nedelcu Ioana | Lab. chimie - P |
Costache Andrei | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Crăciun Ioana | Lab. chimie - P |
Costache Corina | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | Lab. chimie - P |
Costea Andrei | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Ionescu Mihaela / Preda Viorica | Lab. chimie - P |
Cozlosche Olga | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | Lab. chimie - P |
Cristovescu Sorina | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Ionescu Mihaela / Preda Viorica | Lab. chimie - P |
Croitoru Alexandra | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Costea Alexandrina | Lab. chimie - P |
Delescu Adrian | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Georgescu Roxana | Lab. chimie - P |
Dima Andrei Tiberiu | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Avram Maria | Lab. chimie - P |
Dincă Gabriel Cosmin Eduard | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Merode Ligia | Lab. chimie - P |
Dinu Cristiana | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | Moise Maria Mădălina | Lab. chimie - P |
Dodiţă Sebastian | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | Lab. chimie - P |
Draghici Mihnea | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | Lab. chimie - P |
Dragomir Diana | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | Lab. chimie - P |
Dumitrașcu Andrei | Școala Gimnazială „Andrei Mureșanu”, Ploiești | Diaconu Corina | Sala 5 - Et. 1 |
Ene Adriana | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | Moise Maria Mădălina | Sala 5 - Et. 1 |
Ene Sergiu | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Iancu Valentina | Sala 5 - Et. 1 |
EneAlin | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Costea Alexandrina | Sala 5 - Et. 1 |
Enescu Deny Mălina | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | - |
Felea Ioan - Ștefan | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Gârbovean Nicolae | Sala 5 - Et. 1 |
Fieraru Vlăduț | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | Moise Maria Mădălina | Sala 5 - Et. 1 |
Filcescu Ioana | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Crăciun Gheorghe | Sala 5 - Et. 1 |
Florea Alexandra | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Georgescu Roxana | Sala 5 - Et. 1 |
Georgescu Oana | Școala Gimnazială „Anton Pann”, Ploiești | Coțac Leonard | Sala 5 - Et. 1 |
Ghelmez Teodora | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | Sala 5 - Et. 1 |
Gheorghe Ciprian | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Nicolescu Mădălina | Sala 5 - Et. 1 |
Ghinsberg Carina | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Georgescu Roxana | Sala 5 - Et. 1 |
Ghita Alexandru | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Taga Gabriel | Sala 5 - Et. 1 |
Grigore Bogdan | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Taga Gabriel | Sala 6 - Et. 1 |
Hişil Yusuf Bilal | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Ionescu Mihaela / Preda Viorica | Sala 6 - Et. 1 |
Hrițcu Dragoș | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Militaru Claudiu | Sala 6 - Et. 1 |
Iacob Teodora | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Crăciun Gheorghe | Sala 6 - Et. 1 |
Iancu Andreea | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Ion Dumitrache | Sala 6 - Et. 1 |
Ion Alexia | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | Moise Maria Mădălina | Sala 6 - Et. 1 |
Ion Luiza | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Georgescu Roxana | Sala 6 - Et. 1 |
Ionescu Alexandru | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | Sala 6 - Et. 1 |
Ionescu Ilinca | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Cioponea Bogdan | Sala 6 - Et. 1 |
Ionita Adrian | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Crăciun Ioana | Sala 6 - Et. 1 |
Ionita Madalina | Școala Gimnazială „Anton Pann”, Ploiești | Coțac Leonard | Sala 6 - Et. 1 |
Ionita Vlad | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Taga Gabriel | Sala 6 - Et. 1 |
Istrate Iuliana | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | Moise Maria Mădălina | Sala 6 - Et. 1 |
Ivan Olivia Maria | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Ionescu Mihaela / Preda Viorica | Sala 7 - Et. 1 |
Jungheatu Alexandru | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | Sala 7 - Et. 1 |
Lalu Daniela | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Crăciun Gheorghe | Sala 7 - Et. 1 |
Lazăr Eduard | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | Sala 7 - Et. 1 |
Lazăr Roxana | Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești | Ion Dumitrache | Sala 7 - Et. 1 |
Lopataru Teodor Iulian | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Ghidu Alexandra | Sala 7 - Et. 1 |
Manea Tiberiu | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Nicolescu Mădălina | Sala 7 - Et. 1 |
Manolache Vlad Mihai | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | - |
Măntoiu Adrian | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Georgescu Roxana | Sala 7 - Et. 1 |
Marton Alexandru Cristian | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Avram Maria | Sala 7 - Et. 1 |
Mihăilă Vlad Valentin | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Merode Ligia | Sala 7 - Et. 1 |
Mihalache Crina Alexandra | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Merode Ligia | Sala 7 - Et. 1 |
Mihalache Denis Georgel | Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Ploiești | Merode Ligia | Sala 7 - Et. 1 |
Militaru Andreea | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | Moise Maria Mădălina | Sala 7 - Et. 1 |
Mitrea Matei Ștefan | Școala Gimnazială „Profesor Nicolae Simache”, Ploiești | Oțelea Adela Corina | Sala 8 - Et. 1 |
Munteanu Ioana | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Militaru Claudiu | Sala 8 - Et. 1 |
Nae Ariana | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | Sala 8 - Et. 1 |
Nae Marina | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Costea Alexandrina | Sala 8 - Et. 1 |
Neagu Andrei | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | - |
Neagu Larisa | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Costea Alexandrina | Sala 8 - Et. 1 |
Negulescu Daniel | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Pană Tatiana | Sala 8 - Et. 1 |
Nică Răzvan Mihai | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Crăciun Gheorghe | - |
Nicolae Andreea | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | - |
Nicolae Miruna | Școala Gimnazială „Sfântul Vasile”, Ploiești | Iancu Valentina | Sala 8 - Et. 1 |
Oancea Roxana | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Cioponea Bogdan | Sala 8 - Et. 1 |
Olteanu Simona | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Georgescu Roxana | Sala 8 - Et. 1 |
Opreanu Mihail | Școala Gimnazială „Nestor Urechia”, Bușteni | Bumbăcea Gheorghiță | Sala 8 - Et. 1 |
Oseacă Ioana | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | Sala 8 - Et. 1 |
Paizan Bianca | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Nedelcu Ioana | Sala 8 - Et. 1 |
Pantazi Miruna | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | Sala 8 - Et. 1 |
Petre Amalia | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Georgescu Roxana | Sala 9 - Et. 2 |
Petre Olivia | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | Sala 9 - Et. 2 |
Popa Răzvan | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | Sala 9 - Et. 2 |
Popovici Alexandru | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Crăciun Gheorghe | Sala 9 - Et. 2 |
Predescu Călin | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | Sala 9 - Et. 2 |
Rădulescu Andreea | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul”, Boldești Scăeni | Moise Maria Mădălina | Sala 9 - Et. 2 |
Riciu Bianca Alexandra | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Ionescu Mihaela / Preda Viorica | Sala 9 - Et. 2 |
Rus Eduard | Școala Gimnazială „Nestor Urechia”, Bușteni | Bumbăcea Gheorghiță | Sala 9 - Et. 2 |
Şelţer Andrei | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | Sala 9 - Et. 2 |
Stefănescu Vlad | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | Sala 9 - Et. 2 |
Stoica Angela Stefania | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | Sala 9 - Et. 2 |
Stroie Ştefan | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Crăciun Gheorghe | Sala 9 - Et. 2 |
Stuparu Daria | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Crăciun Gheorghe | Sala 9 - Et. 2 |
Şuţ Nectaria | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Crăciun Gheorghe | Sala 11 - Et. 2 |
Tache Elena | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Crăciun Gheorghe | Sala 11 - Et. 2 |
Tanasoiu Andrei | Școala Gimnazială Potigrafu, comuna Gorgota | Costea Alexandrina | Sala 11 - Et. 2 |
Țărnilă Dalia Andreea | Școala Gimnazială „Grigore Moisil”, Ploiești | | - |
Teleanu Alexandru Gabriela | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | - |
Terecoasă Alexandra | Școala Gimnazială „Nestor Urechia”, Bușteni | Bumbăcea Gheorghiță | Sala 11 - Et. 2 |
Toma Livia | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Cioponea Bogdan | Sala 11 - Et. 2 |
Tudor Alexia | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Militaru Claudiu | Sala 11 - Et. 2 |
Tudorache Gabriel | Școala Gimnazială „Sfânta Vineri”, Ploiești | Lupea Ion Petre | Sala 11 - Et. 2 |
Ulian Sașa | Colegiul Național „Jean Monnet”, Ploiești | Militaru Claudiu | Sala 11 - Et. 2 |
Varlan Ingrid | Școala Gimnazială Internațională „Spectrum”, Ploiești | Ionescu Mihaela / Preda Viorica | Sala 11 - Et. 2 |
Vasile Nicolas | Școala Gimnazială „Profesor Nicolae Simache”, Ploiești | Oțelea Adela Corina | Sala 11 - Et. 2 |
Vidan Tiberiu | Școala Gimnazială „Anton Pann”, Ploiești | Coțac Leonard | Sala 11 - Et. 2 |
Voicu Mihai | Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești | Taga Gabriel | Sala 11 - Et. 2 |
Zincă Irina | Școala Gimnazială „H. M. Berthelot”, Ploiești | Mușat Claudia | Sala 11 - Et. 2 |